Чи впевнені Ви в тому, що ваша дитина немає дефектів імунної системи?

Згідно даних світової статистики частота цих дефектів сягає, навіть у декотрих випадках, 1 дитина на 200-400 здорових дітей. Це є досить часто. Цю групу дітей називають часто-хворіючими.

 Всесвітня організація охорони здоров’я ще у 1980 році рекомендувала включати в групу часто-хворіючих дітей тих, які мають 4 і більше респіраторних захворювань в рік.

Нормативні документи США та Великобританії вказують, що здорові діти у віці до 3-х років хворіють ГРЗ в середньому біля 6 разів в рік, а діти, які відвідують дитячі колективи 8-10 разів в рік. Але я говорю за абсолютно здорових дітей, які не потребують частого і тривалого застосування антибактеріальних препаратів.

Як же дізнатись чи Ваша дитина є абсолютно здоровою в плані наявності дефектів імунної системи? І хто допоможе, якщо це не так?

Пропоную пройти тестування всього за 10 ознаками.

1.  Чи були у дитини 2 і більше епізодів пневмонії протягом життя?

2.  Чи є часто отити, синусити, бронхіти?

3.  Чи є перенесені тяжкі інфекційні гнійні захворювання кісток, мозку чи живота?

4.  Чи Ваша дитина має тривалий термін повного здоров’я після одужання?

5.  Чи є більше 2 епізодів інфекцій шкіри та м’яких тканин?

6.  Чи були проблеми з відпадіння пуповинного залишку, поганим загоєнням ран?

7.  Чи є повторні епізоди молочниці у дитини старше 3 місяців, стоматити?

8.  Чи є постійні проблеми пов’язані з діарею?

9.       Чи є безпричинні підйоми температури тіла вище 37,50С?

10.  Чи наявні часті безпричинні набряки шкіри або слизових оболонок?

Якщо хоча б на 1 із 10 запитань Ви поставите ТАК, то Вашій дитині потрібен дитячий імунолог. Це є спеціаліст, який займається вирішенням проблем, пов’язаних з наявністю дефектів імунної системи, а не тільки питаннями вакцинації.

Медична практика «Leleka» має можливість надання консультацій дитячого імунолога для вирішення проблем, пов’язаних із зміною роботи імунної системи Вашої дитини.

Консультації проводить к.мед.наук  УРБАСЬ (СЕЛЬСЬКА) ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА, яка має більше 15 років медичного стажу в даній галузі.

Телефон рецепції: (066)-382-40-80