Медична практика Leleka – консультативно - діагностичний заклад, що надає широкий спектр послуг, передусім в сферах акушерсько – гінекологічної та педіатричної проблематики для населення нашого міста і регіону та практикує персональний підхід до потреб пацієнтів.

    Назву Leleka для нашого закладу було обрано з тих міркувань, що згідно народних сказань та повір’я цей птах є талісманом, який приносить в сім’ю надію, щастя і є символом продовження людського роду, наступності поколінь.

   Пріоритет медичної практики Leleka - забезпечення комфортного і якісного обслуговування відвідувачів. Рівень апаратної комплектації закладу відповідає сучасним стандартам, що забезпечує якість і швидкість діагностичних заходів, а також дає можливість лікарям - фахівцям застосовувати новітні технологічні розробки для більш ефективного лікування захворювань та призначення профілактичних заходів. 

   В медичній практиці Leleka надають консультативно – діагностичні послуги лікарі наступних спеціальностей:

  • акушер – гінеколог (планування сім’ї, лікування безпліддя, ведення та    супровід вагітності, кардіотокографія плода);
  • фахівці з ультразвукової діагностики (скринінг вагітності, 3D – 4D УЗД плода, доплерометрія, УЗД в гінекології, повне УЗД новонароджених та дітей, УЗД серця та внутрішніх органів у дорослих);
  • неонатолог (раннє діагностування та лікування захворювань і   патологій розвитку новонароджених дітей, ведення здорових немовлят  і консультування батьків з питань їх розвитку).
  • педіатр (діагностика, лікування та профілактика різних захворювань у дітей і підлітків), дитячий імунолог – алерголог (діагностика та лікування імунодефіцитних станів, алергічних та аутоімунних захворювань);
  • дитячий невролог (профілактика, раннє виявлення та лікування захворювань нервової системи від моменту народження до 18 років, проведення електроенцефалографії);
  • мамолог (діагностика, лікування і профілактика різноманітних захворювань молочної залози);
  • кардіолог (з проведенням ЕКГ та добовим холтером АТ);

   Колектив медичної практики Leleka – це когорта досвідчених фахівців своєї справи, серед яких лікарі вищої кваліфікаційної категорії, кандидати медичних наук, доценти, обласні спеціалісти, працівники фахових кафедр Національного медичного університету, які систематично самовдосконалюються, підвищують свій професійний рівень, стажуються у вітчизняних та закордонних клініках. 

   Записатися на діагностику або консультацію до лікарів пропонується в зручний для Вас час (з 08:30 до 18:00 год.) за телефоном:

+38-066-382-40-80. 

   Ми пишаємось, що у нас працюють експерти в своїй галузі, які  з любов’ю і повагою ставляться до кожного пацієнта! Відвідайте нас і Ви зрозумієте, що медична практика Leleka ідеально підходить для Вашої родини!

   В медичній практиці Leleka Вас чекають послуги високопрофесійних лікарів, індивідуальний підхід і спеціалізовані програми лояльності. Ваше здоров'я - наша турбота!